A Steaua Bukarest és az Oltenia Craiova mögött harmadik lett az MSE a hétvégén a fővárosban rendezett tornán, a 2009-es korosztályúak mezőnyében. A Jövő Csillagai (Stelele Viitorului) egyesület a gyerekek napja alkalmából szervezte meg a sporttalálkozót. Az alábbiakban a marosvásárhelyi klub közösségi oldalán megjelent beszámolót olvashatják.

„Remekül szervezett, erős színvonalú tornán harmadik helyen végeztek legényeink az elmúlt hétvégén, Bukarestben. A 2009-es korosztályban egy 2009-es, 2010-es és 2011-es születésű fiúkból álló csapattal csoportelsők lettünk, miután egyaránt 2-0-ra nyertünk az ACS Caracal és a Tandem Sport Bukarest ellen, és 1-1-re játszottunk a Bukaresti Rapiddal. A négy között az Oltenia Craiova jutott ellenfélül, amellyel szemben nagy csatában 1-0-ra alulmaradtunk. Így a harmadik helyért játszottunk a Team One Bukarest első csapata ellen, és miután a mérkőzés 40 perce alatt mindkét oldalon egyaránt 2-2 gól esett, így büntetőpárbajban dőlt el a bronzérem sorsa. Ezt mi tudtuk sikeresen abszolválni, így harmadikok lettünk. A döntő ugyancsak büntetőpárbajban dőlt el, a rendes játékidőben jegyzett 1-1 után a Steaua Bukarestnek sikerült felülkerekednie. Így a sorrend a következő volt: 1. Steaua, 2. Craiova, 3. MSE, 4. Team One. A tornát záró ünnepségen játékosunk, Selyem Balázs megkapta a korosztály legjobb támadójának járó különdíjat“ – áll a beszámolóban.

Fotó: Az MSE közösségi oldala