Harmadik győzelmét aratta a Nyárádtői Unirea 2018 a labdarúgó 3. liga hétvégi fordulójában, miután azt megelőzően zsinórban három vereséget szenvedett. Dan Stupar tanítványai annak a Beszterce-naszódi Gloria 2018-nak vágtak vissza, amelytől az első vereséget szenvedték az idényben. Ez a mérkőzés sem volt sima, hiszen a vendégek szereztek vezetést Curtuiuș révén, és a félidőig csak egyenlíteni sikerült Astafei találatával. Már-már úgy tűnt, hogy a mérkőzés pontosztozkodással ér véget, azonban a 83. percben büntetőhöz jutott a hazai csapat, amelyet Săvoaia értékesített.

A sikernek köszönhetően Nyárádtő megerősítette harmadik helyét a rangsorban, öt ponttal előzve meg a felsőházi rájátszás vonala alatti első beszterceieket, és legközelebb Marosújvárrra látogatnak. Utóbbi Szászrégenben rabolt pontot ezen a játéknapon.

3. liga, IX. csoport, 11. forduló: CS Vajdahunyad – Tordai Sticla Arieșul 3-2, Kolozsvári Viitorul – Kolozsvári Sănătatea 2-0, Kudzsiri Metalurgistul – Gyulafehérvári Unirea 1924 2-0, Nyárádtői Unirea 2018 – Beszterce-naszódi Gloria  2018 2-1, Szászrégeni CSM Avântul – CS Marosújvár 0-0.