A félidők dominanciáján és a pontokon is megosztozott Kolozsváron a CFR 1907 és a Randers, így a román bajnok továbbra is nyeretlen az UEFA új sorozatának csoportkörében.

A dán kupagyőztes uralta az első félidőt, és akárcsak két héttel ezelőtt az Alkmaar ellen, most is pontrúgás utáni fejessel talált be: Alhaji Kamarát magára hagyták a hazai védők egy szögletnél (0-1).

Szünet után viszont a CFR 1907 támadott többet és veszélyesebben, különösen Claudiu Petrila becserélése után – az egyenlítő gólt is a 20 éves szélső szerezte Ciprian Deac védők mögé középen bepasszolt labdájából (1-1).

Mindkét csapatnak volt egy-egy keresztlécre hulló labdája, a dánoknál Tosin Kehinde emelése, a kolozsváriaknál Florin Stefan megpattanó beadása után, a végjáték kapkodó focijában azonban az eredmény már nem változott.

A csoport másik mérkőzésén: AZ Alkmaar – Jablonec 1-0.

Labdarúgó Konferencialiga, D csoport, 2. forduló: Kolozsvári CFR 1907 –  Randers FC (dán) 1-1 (0-1)
Kolozsvár, Dr. Constantin Rădulescu stadion. Vezette: Davide Massa (olasz).
Gólszerzők: Petrila (68.), illetve Kamara (40.).
CFR 1907: Figueiredo – Manea, Burcă, Cestor, Florin Ştefan – Adjei-Boateng (82. Culio), Jonathan Rodriguez (46. Bordeianu), Deac – Păun (90+4. Gîdea), Debeljuh (63. Alibec), Costache (63. Petrila).
Randers: Carlgren – Kopplin, Piesinger, Jensen, Bundgaard – Ankersen (12. Tibbling), Johnsen, Hammershoj-Mistrati (86. Klysner), Kehinde – Odey (69. Brock-Madsen), Kamara (63. Lauenborg).